СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1432

Ігор Водоп`ян в 1981 році в Одесі став призером ЦР “Спартак”. Верхнє фото.

Газета “Дзержинець” 25 лютого 1962 рік.

Змагання з стрільби в Дніпродзержинському трамвайному управлінні. Січень 1983 року. Фото зі сторінки групи “Транспорт DNDZ Днепродзержинск”.

19 лютого 2019 року в ДЮСШ № 1 офіційно відкрився стрілецький тир. Кам`янський міський голова Андрій Леонідович Білоусов після привітання, особисто перевірив якість зброї, зробивши декілька пострілів з пістолета. На фото: тренерша пістолетників, майстер спорту Ольга Роженюк пояснює Андрію Білоусову нюанси стрільби.

З 12 по 18 жовтня 2019 року в австралійському Сіднеї проходив Чемпіонаті світу з кульової стрільби. На змаганнях блискуче виступила паралімпійська збірна України. У загальнокомандному заліку вона посіла перше місце серед 55 країн. Наші спортсмени завоювали 18 медалей (9 золотих, 7 срібних та 2 бронзові). Свій внесок у скарбницю команди зробив спортсмен Кам`нського “Інваспорту”, майстер спорту міжнародного класу України Віталій Плакущий. Його здобутки – золота медаль у вправі R4 (стрільба з пневматичної гвинтівки на 10 метрів стоячи, клас SH2 змішана дисципліна), срібна медаль у вправі R9 (стрільба з малокаліберної гвинтівки на 50 метрів лежачи, клас SH2 змішана дисципліна). Команда у складі Василя Ковальчука, Юрія Матафонова та Віталія Плакущого у цій вправі посіла друге місце.