СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1345

Одного разу шестирічний Антон Долгополов пішов з мамою, Аллою Миколаївною, на ринок. Побачивши в красивій коробці магнітні шашки він попросив їх купити. “Спочатку, коли програвав, я плакав. Потім коли почав у всіх в родині вигравати, мені стало нецікаво. Тато через свого товариша познайомився з тренером Ігорем Володимировичем Губарєвим. Ось так я і став займатися по-справжньому шашками”, – розповідає Антон. В дев`ять років другорозрядник Антон Долгополов вперше поїхав на чемпіонат України в Запоріжжя. І відразу ж в бліці завоював срібну медаль. “Я навіть не очікував такого результату”, – додав Антон. З тих пір гра в бліц є коником для шашкіста Антона Долгополова. 2008. Верхнє фото.

У місті Кам’янець-Подільський відбувся чемпіонат України з шашок-64 серед юнаків та дівчат. Збірна Дніпропетровщини (11 з 12 її членів представляли Дніпродзержинськ) привезла додому 17 нагород. Після першого дня змагань стало очевидно, що молодіжний склад команди (до 23 років) не повинен залишитися без медалей. Нестримними виявилися студенти ДДТУ кандидати в майстри спорту Оксана Бородай, Віталій Шкура, Сергій Гордєєв і Анна Леончук, на рахунку яких 3 золоті, 3 срібні та 3 бронзові нагороди. За перші місця в основному турнірі В.Шкура і О.Бородай отримали крім медалей ще й кубки. Взагалі із золотою нагородою вийшов курйоз. Вперше, за роки проведення не тільки чемпіонатів України, а, напевно, і СРСР, перед останнім туром відсторонили від змагань в класиці і швидких шашках не просто гравця, а претендента на чемпіонське звання. Неодноразовий чемпіон світу і Європи харків’янин Максим Обелець був дискваліфікований на два роки за неспортивну поведінку. Максим в нетверезому стані нецензурно висловлювався щодо суддів, бешкетував. Таким чином, Віталій Шкура, який йшов другим, несподівано отримав “подарунок” у вигляді золотої медалі і звання чемпіона. Учениця СШ № 23 Даша Коротка, яка виступала в турнірі “Юні надії”, при двох четвертих місцях (в класиці і бліці), зуміла все ж в швидких шашках завоювати бронзову медаль. До речі, свою першу на чемпіонатах України. На фото: Сергій Гордєєв, Ольга Губарєва, Роман Нароха, Наталія Буранова, Віталій Шкура Оксана Бородай, Анна Леончук, Даша Коротка. 31.03.2010.

Шашки і тхеквондо – любимі види спорту Каті Задорожної. 06.07.2011.

У польському місті Бієлава проходив XV юнацький чемпіонат Європи з міжнародних шашок. Після дев’яти турів в активі у єдиної представниці Дніпропетровщини Ольги Губарєвої три перемоги, чотири нічийних результати і дві поразки. Набравши 10 очок наша землячка посіла восьме місце. Стільки ж очок і у польки Наталії Заборняк. Навіть однакова кількість перемог, нічиїх і поразок. І лише тільки трішки вищий коефіцієнт дозволив господині чемпіонату стати на одну сходинку вище. 07.08.2013.

Артем Верьовкін – учасник шашкового турніру, присвяченого пам’яті відомого тренера-кам`янчанина Миколи Скавронського. 28.10.2019.