СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1276

Чемпіон України з пауерліфтингу Юрій Калашник. Вага 775 кг. Горлівка. Верхнє фото з архіву 3разового чемпіона Європи, 4-разового чемпіона світу, 8-разового чемпіона України Юрія Івановича Калашника.

У Кривому Розі пройшов чемпіонат світу з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи за версією АВПС (любителі). На цьому спортивному форумі у вправі жим лежачи виступили дві вихованки тренера Людмили Гайдученко, Мілена Руденко і Марина Гальчук. Змагаючись у ваговій категорії до 48 кг М.Руденко, вижавши вагу 60 кг і обійшовши на 7,5 кг спортсменку з Грузії Геллу Лань, стала чемпіонкою. Мілена виконала норматив майстра спорту міжнародного класу і показавши п’ятий результат в абсолютному заліку, увійшла в десятку найсильніших атлеток планети. Марині Гальчук у вазі до 56 кг довелося змагатися з неодноразовою чемпіонкою світу росіянкою Анною Коновал. Наша землячка поступилася їй, але обійшла інших спортсменок і з результатом 60 кг стала віце-чемпіонкою світу. 11.08.2012. На фото: М.Руденко, Л.Гайдученко, М.Гальчук в залі СК “Сварог”.

У Кубку України з триборства, який пройшов в Кам`янець-Подільському, понад 200 спортсменів з 21 області змагалися в різних вагових категоріях. Шість атлетів команди “Тандем” представляли ДЮСШ № 2. Тренер команди, майстер спорту міжнародного класу Валентин Маліков став абсолютним чемпіоном. “У жимі лежачи я спробував встановити новий рекорд України – 211 кг. Але, на жаль, не вийшло. Хоча виступаючи не у триборстві, а просто в змаганнях в цій ж вправі мені підкорялася вага і в 222 кг. Зате приємно те, що я став абсолютним чемпіоном Кубка України”, – прокоментував свій виступ В.Маліков. 11.11.2007.

Майстер спорту Олена Беркут в Кубку України з триборства стала бронзовим призером. 11.11.2007.

У Львові пройшов перший чемпіонат Євразії з пауерліфтингу та жиму лежачи за версією GPF. Близько двохсот пауерліфтерів з семи держав світу (Росія, Україна, Ботсвана, Китай, Таджикистан, Болгарія, Польща) виходили на поміст. Змагання проводилися в дивізіоні з проходженням допінгконтролю. Степан Сагіров закінчилв кафедру футболу в ДКФВ. Силовими видами взагалі не займався. Учень тренере Євгена Лук`янова без будь-якої хімії, без добавок домігся високих результатів. Обдарований хлопець за дуже короткий проміжок часу зміг виконати нормативи кандидата у майстри спорту. На чемпіонаті Євразії з пауерліфтингу Сагіров переміг, встановивши юнацький світовий рекорд у вазі до 82,5 кг. 02.11.2011.