СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1211

Майстер спорту міжнародного класу з армліфтингу і пауерліфтингу, майстер спорту з важкої атлетики та народного веслування Людмила Григорівна Гайдученко.

На спортивній базі ДВПУ пройшли відкриті міські змагання з армліфтингу, в яких взяли участь 35 спортсменів. Крім п’яти спортклубів Дніпродзержинська – СК “Дзержинка”, ДВПУ, “Сварог”, СШ № 23 і селища Карнаухівка, на турнір приїхали команди з Дніпропетровська та Жовтих Вод. Судити змагання довелося чемпіонці та абсолютної рекордсменці світу, мсмк по армліфтингу Людмилі Гайдученко. У ваговій категорії понад 110 кг переможцем став Руслан Якименко (СШ № 23). Друге-третє місця посіли “дзержинці” Олександр Кислий і Олександр Вернюк. 25.05.2013.

У чорноморському курортному селищі Гурзуф пройшов VI міжнародний турнір по жиму штанги лежачи (пауерліфтинг) “Кубок Таврики”. У його рамках також відбувся II чемпіонат України з армліфтингу. Наша землячка Людмила Гайдученко встановила новий світовий рекорд серед жінок в армліфтингу, показавши результат 68 кг. Людмила виявилася найсильнішою і в пауерліфтингу (жим без екіпіровки), її результат 145 кг є новим абсолютним рекордом “Кубка Таврики” серед спортсменок в ваговій категорії + 90 кг. Але на цьому Гайдученко не зупинилася і по ходу встановила ще рекорд в екстремальному жимі у вазі 55 кг, вижавши штангу 50 разів. Серед армліфтеров Григорій Копайгора виконав норматив майстра спорту міжнародного класу, який показав найвищий результат серед юніорів, другий – серед дорослих і третій в абсолютному заліку. Також нормативи кандидата в майстри спорту підтвердили Самір Копайгора, Юрій Облат, Євген Парфьонов. Незважаючи на те, що Олександр Кислий (у ваговій категорії до 110 кг) підняв 93 кг зайняв четверте місце, проте він став майстром спорту. Наших богатирів, які захищали СК “Дзержинка”, готували тренери Едуард Аноткін і Юрій Облат. 30.06.2012.

В Мелітополі (Запорізька область) пройшов III абсолютний чемпіонат України по силі хвата “Ukrainian Elitе Grip Challenge 2018”. Між собою змагалися найтитулованіші армліфтери країни: 5 жінок і 8 чоловіків. До речі, всі жінки представляли Дніпропетровщину. Атлети виконували по шість вправ: “Аполлон Аксель”, “Хаб”, “Роллінг Тандер”, “Цегла”, “Little Big Horn” і “Silver bullet”. Після їх проходження, кожному учаснику чемпіонату підсумовувалися його показники. Переможцем ставав той, у якого була найменша сума балів. За підсумками змагань чемпіонкою стала керівник Кам’янського спортклубу “Сварог” Людмила Гайдученко, яка набрала в сумі багатоборства 387 кг (норматив еліти сили хвата – 300 кг). При цьому наша землячка встановила два рекорди світу та три рекорди України. 15.12.2018.

Начальник управління молоді та спорту міської ради Едуард Коряк вручив нагрудний знак “За заслуги перед містом” III ступеня відомій не тільки в місті, а й в світі спортсменці Людмилі Гайдученко. Людмила Григорівна останнім часом сконцентрувала свої зусилля в армліфтингу – виді спорту на силу хвата. У послужний список абсолютної рекордсменки світу з Кам’янського входять чимало завойованих міжнародних титулів, рекордів і медалей. Легенду силових видів спорту тренує президент обласної федерації армліфтингу Едуард Аноткін. 26.12.2019.