Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1112

На стадіоні “Металург” відбулися змагання з армрестлінгу в залік спартакіади Дніпровського металургійного комбінату. У ваговій категорії понад 90 кг суперечку вели два представника команди СБК. В результаті Валерій Семенов (праворуч) переміг Олександра Кислого. 10.09.2005.

У Севастополі з 22 по 25 квітня 2010 року пройшов XVII чемпіонат України з армспорту, в якому взяли участь 243 спортсмена з 22 регіонів країни. У складі збірної Дніпропетровщини виступала і Людмила Гайдученко (+80 кг). Не програвши жодної сутички, наша землячка стала першою як в змаганнях на лівій, так і на правій руках, що дозволило їй виконати норматив майстра спорту. І це при тому, що наша землячка була найстаршою і найлегшою серед усіх своїх суперниць.

Силачів в нашому місті чимало, а … сильних – одиниці. Останні 22 лютого 2013 року провели в водно-оздоровчому комплексі “Русалка” перший чемпіонат Дніпродзержинська з армспорту, хоча багато хто за звичкою говорять – армрестлінгу (боротьбі на руках). Самим довгограючим змаганням став фінал у ваговій категорії до 80 кг. Сергій Багдасарян (ліворуч) і Олександр Яловий тричі намагалися визначити чемпіона, раз у раз по черзі порушуючи правила. Майже 20 секунд ніхто не міг подужати один одного. І все ж вікторія дісталася Яловому.

Відкритий турнір з армспорту серед юнаків та дівчат “Сила проти насильства” відбувся в Будинку дитячої творчості (ДДТ), що на лівобережжі міста. Змагання обслуговували двоє суддів: президент федерації армспорту та армліфтингу міста Едуард Аноткін (праворуч) і майстер спорту міжнародного класу, срібний призер чемпіонату світу з армспорту Дмитро Сорока (ліворуч). 09.02.2017.

В Кубку Дніпра, який пройшов на Фестивальному причалі обласного центру, взяли участь і армрестлери з Кам’янського. Найкраще виступили Дмитро Сорока та Євген Парфьонов, які завоювали нагороди. Євгенію, який змагався з травмованою лівою рукою в найпрестижнішій категорії – понад 95 кілограм, вдалося завоювати срібну медаль. Переможцем за сумою зустрічей на ліву і праву руки став Дмитро Сорока, який бився в ваговій категорії до 86 кілограм. 30.07.2019.