СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1846

У чорноморському курортному селищі Гурзуф пройшов VI міжнародний турнір з жиму штанги лежачи (пауерліфтинг) “Кубок Таврики”. У його рамках також відбувся ІІ чемпіонат України з армліфтингу. В Україні цей вид спорту досить новий, проте його популярність згодом лише зростає. Підтвердженням цього є кількість учасників (цього року їх було 67 осіб), що зросла майже втричі, порівняно з минулорічним чемпіонатом, які зібралися в нічному клубі “Коктейль Холл”. Істотно зросли і результати, серед яких рекорди у виконанні спортсменки із Дніпродзержинська (зараз Кам’янське) Людмили Гайдученко. Наша землячка встановила новий світовий рекорд серед жінок у армліфтингу, показавши результат 68 кг. 30.06.2012. Верхнє фото.

Армліфтер Микола Гривчук. 04.10.2012.

Рекордсменка світу Людмила Гайдученко і її тренер Едуард Аноткін. 30.09.2013.

Змагання з армліфтингу цікаві завдяки своєму непередбачуваному характеру: їх результат важко вгадати на вигляд учасників, оскільки він залежить не від загального фізичного розвитку, а саме від сили хвата кисті. Турнір, який проходив у ДВПУ №22, носив статус чемпіонату міста, але “відкритість” змагань дозволила вийти на поміст силачам з усієї області. Чемпіоном міста в абсолютній категорії понад 100 кг став Олександр Кислий, який показав результат 88 кг. 01.06.2014.

У Києві проходив перший Кубок України з армліфтінгу. За підсумками збірна Дніпропетровської області посіла перше місце. В активі армліфтерів Дніпропетровщини дев’ять золотих, одна срібна та одна бронзова медалі. Другими стали спортсмени Кіровоградщини (5+5), третіми – кияни. Дніпродзержинськ представляли працівники ДМК Людмила Гайдученко, Ірина Заславська, Микола Гривчук, Олександр Кислий, Євген Парфьонов, Юлія Березова та Дмитро Сорока. 11.10.2015.