СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1338

У стінах металургійного коледжу пройшли змагання гирьовиків в залік спартакіади серед вузів I-II рівня акредитації. Не бачачи конкуренції, головний претендент на перемогу Руслан Роман штовхнув 24-кілограмову гирю всього лише 50 раз і вирвав її 82 рази, що вистачило для першого місця. Юнак поставив головною метою в цьому році отримати звання майстра спорту. “Я займаюся гирьовим спортом вже 5 років, – розповідає Р.Роман. – Але щоб досягти високих результатів, спочатку шкільний викладач фізкультури звільняв мене від уроків і змушував, майже з-під палки, займатися щодня по кілька годин у спортзалі. У коледжі тривала та ж історія. Тільки тут всі вчителі були проти того, щоб я на шкоду навчанню займався тренуваннями. Але завдяки І.І.Якименко, все було залагоджено і, виступаючи на чемпіонаті України в Запоріжжі, я виконав норматив кандидата в майстри спорту. Опинившись в компанії 30-40-річних мужиків з мене спочатку сміялися, не беручи до уваги. Але коли я завоював срібну медаль, програвши лише чемпіону Європи, їхнє ставлення різко змінилося. Мене почали поважати, стали сприймати як серйозного конкурента”. Своєю коронкою хлопець вважає поштовх (рекорд області 100 раз належить йому). 18.02.2010. На фото: директор металургійного колледжу С.М.Лясота і переможець спартакіади Р.Роман.

Виступаючи на чемпіонаті області з гирьового спорту, студент ДКФВ Євген Лук’янов став абсолютним чемпіоном серед чоловіків у ваговій категорії до 90 кг. Він був единим призером з команди Дніпродзержинська (ніні Кам`янського). 20.04.2012.

Дню студента були присвячені змагання з гирьового спорту, організовані міським центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”. В спортзалі ВПТУ № 22 змагалися 60 студентів-гирьовиків. Суддівська колегія на чолі з В.П.Оксьомом визначила призерів і нагородила їх медалями і грамотами Центру “Спорт для всіх”. Треба відзначити, що серед богатирів виступав чемпіон Дніпропетровщини Сергій Зайцев. Він і став переможцем у ваговій категорії до 80 кг. Переможцями також стали в своїх вагових категоріях: до 60 кг – Богдан Дондик; до 70 кг – Вадим Височан; до 90 кг – Юрій Складников. 17.11.2011.

З ранку і до вечора в “клітці”, як по-народному називався раніше танцмайданчик в міському парку відпочинку, змагалися богатирі. Тут 21 вересня 2013 року відбувся перший відкритий чемпіонат міста з гирьового спорту. В Дніпродзержинськ були запрошені спортсмени з Дніпропетровська, Нікополя, Павлограда, Мелітополя, Магдалинівки, Запоріжжя, Харкова, Херсона, Миколаєва. Hа майданчик головний суддя з Дніпропетровська Григорій Третьяков запрошував відразу по чотири учасники, які виступали в вікових категоріях, починаючи від дітей і закінчуючи ветеранами. Всього за право називатися самими найсильнішими в семи вагових категоріях виступали 65 спортсменів (43 чоловіки, 5 жінок, 17 дітей), які змагалися за скороченою програмою – 5 хвилин на вправу (жінки 2 хвилини на ривок). Відкривали змагання наймолодші богатирі.

21-22 лютого 2019 року на спортивній базі коледжу фізичного виховання відбулися змагання з гирьового спорту серед студентів вузів І-ІІ рівня акредитації Кам’янського регіону в залік спартакіади. Змагання проводилися з гирями вагою 24 кг. за програмою двоборства: поштовх двох гир від грудей двома руками та ривок гирі почергово однією та другою рукою. Перше загальнокомандне місце виборола збірна Придніпровського державного металургійного коледжу виступаючи в такому складі: Русіняк Сергій (до 58 кг) – МЕПС-16; Яконов Олександр (до 63 кг) – БЕС-17; Кабро Іван (до 68 кг) – МЕПС-15/3; Хованець Вадим (до 73 кг) – ОРМП-15/1; Збаразький Дмитро (до 85 кг) – ВС-16; Решетняк Олександр (до 95 кг) – ОРМП-15/2; Зінченко Іван (до 95 кг) – ВС-16; Бакутін Микита (до 68 кг) – МЕПС-18-2.