Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 746

Жіноча волейбольна команда “Авангард”. 1960. Верхнє фото.

Відомий мотокросмен з Дніпродзержинська, майстер спорту Сергій Левченко (праворуч) став курсантом Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХУПС). 15 років він виступав на земних трасах, а тепер вирішив стати військовим льотчиком, щоб борознити простори повітряних трас. За час занять мотоспортом, Сергій був двічі чемпіоном і чотири рази призером України серед юніорів, багаторазово входив до трійки кращих гонщиків на різних турнірах. 14.08.2012.

З сьомого по десяте листопада 2013 року на трасі “Мюджелло” в Італії проходила фінальна автогонка сезону Ferrari Challаnge, куди з різних кінців світу з’їхалися пілоти. Українська команда зайняла перше місце в командному заліку, а дніпродзержинець Сергій Чуканов став першим в абсолютному заліку Trofeo Pirelli. Український пілот боровся за перемогу з Даніелем Манчінеллі протягом усіх тридцяти хвилин заїзду.

В Керчі відбулися міжнародні змагання зі спортивних бальних танців, що носили романтичні назви “Морська фантазія” і “Танцюючий бриз”. Дніпродзержинськ на цих турнірах представляли чотири пари танцювально-спортивного клубу “Сокол” (керівники Олена та Сергій Сокол), що завоювали медалі всіх достоїнств. Але найбільше нагород на рахунку самої юної пари Олексій Жадан/Цовінар Варданян (на фото треті на п`єдесталі пошани) – 8 медалей і 4 кубка. Дев`ятирічний Альоша і семирічна Цовінар вперше спробували виступити відразу в двох категоріях. І вийшло це дуже вдало. 04.07.2010.

Щоб зробити приємність своїй матері, Сергій Сьомін, тренер з фітнесу, вирішив спробувати свої сили в новому проекті телеканалу Інтер “Битва Українських Міст” (БУМ). Завдяки своїй відмінній фізичній підготовці він не тільки потрапив в проект, але, завдяки йому, дніпропетровська команда виграла перший тур змагань. 20.02.2010.