СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 961

За шахівницею Володимир Донець. 1980-і роки. Верхнє фото з архіву В.Донця.

У Бердянську (Запорізька область) відбувся ХХХ дитячо-юнацький шаховий фестиваль “Кубок Азовського моря”. Турнір проходив з 7 по 15 червня 2014 року в групах “А” (до 16 років) і “Б” (до 10 років). Як повідомив тренер ДЮСШ № 3 Дмитро Задорожний, найкращі результати турніру показали молоді таланти нашого міста – дев’ятирічний Кирило Фіялковський і десятирічний Іван Кирилов (на фото), що грали в групі “Б”. З перших турів вони вирвалися в лідери турніру і очолили турнірну таблицю. Досвідчений Іван (тренер Д.Кир`янов) в особистій зустрічі переграв Кирила (тренер Д.Задорожний). Обидва шахіста набрали по 7 очок з 9 можливих, але за додатковими показниками І.Кирилов посів перше місце. Треба відзначити, що крім другого місця К.Фіялковський виконав норму першого спортивного розряду.

У Дніпродзержинському офісі ВО “Свобода” 7 січня 2015 року відбувся шаховий турнір присвячений 106-й річниці від дня народження Степана Бандери. Набравши 46 очок, перше місце зайняв кандидат в майстри спорту Микола Грицан. На п’ять очок від нього відстав голова міської шахової федерації Євген Цуканов. Третім фінішував з 29-ма очками Андрій Козорог.

У районному центрі Орєхово (Запорізька область) з 30 вересня по 2 жовтня 2011 року проходив шаховий турнір “Золота осінь”. Незважаючи на те, що в селищі міського типу Орехово проживає 20 тисяч чоловік, в ньому працює шаховий клуб. Районна адміністрація організувала турнір і запросила на змагання шахові команди з Дніпропетровська, Запоріжжя, Мелітополя, Токмака та Дніпродзержинська. Честь нашого міста захищали гравці шахового клубу “Олімпієць”. І зробили це вони блискуче, ставши переможцями. Радість успіху святкували Дмитро Кір’янов (третє місце), майстер спорту СРСР Олексій Новиков (який став переможцем), Ігор Крікент і Євген Гергель. Двоє останніх були відзначені грамотами.

У тенісному залі металургійного коледжу пройшов турнір з шахів в залік спартакіади Дніпродзержинської зони серед навчальних закладів першого-другого рівнів акредитації. Брали участь 10 колективів з нашого міста, а також команда аграрного коледжу Ерастовки. Призер багатьох Всеукраїнських турнірів Катерина Васьова в минулому році стала разом з командою дніпропетровського транспортно-економічного коледжу срібним призером IV спартакіади України серед студентів гірничодобувної та металургійної промисловості. У нинішній спартакіаді дівчина стала найкращою на своїй, третій (жіночій) дошці, граючи за команду ДКФВ. 01.12.2011.