СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 810

Важкоатлет Сергій Нагірний. 1995. Верхнє фото.

Маленький, але затишний спортзал колишньої середньої школи № 17, не вміщав всіх уболівальників, які прийшли подивитися на виступи учасників чемпіонату області з важкої атлетики серед ветеранів. 32 майстри залізної гри, гордість не тільки українського, а й світового спорту, вперше за 20 років зібралися в Дніпродзержинську під одним дахом. Язик не повертається назвати ветеранами цих підтягнутих людей, які підняли за час своєї спортивної кар’єри тисячі тонн заліза. Переможцем у третій віковій категорії став ветеран МВС Віталій Руденко. 28.03.2011.

На базі Дніпропетровського аграрного університету відбувся турнір з важкої атлетики пам’яті заслуженого майстра спорту, заслуженого тренера України та СРСР Едуарда Бровко і його учня, олімпійського чемпіона Султана Рахманова. Паралельно пройшов Кубок області. Відповідно всі переможці та призери турніру зайняли і в Кубку ті ж місця. Турнір зібрав понад сто учасників з 14 команд нашої області. Переможцем, причому вже в який раз, став Дмитро Воленко (по центру). Всі шість його підходів були точно в “десятку”, і в результаті на його рахунку нове “золото”. 19.10.2012.

Виступ Володимира Крамара на кубку СНД з важкої атлетики. 18.12.2010.

Олександр Дмитрович Алексеєнко – тренер збірної області на III Всеукраїнських спортивних іграх серед ветеранів важкої атлетики. 04.04.2009.