СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 523

Велоспортсмени СК Прометей. 1960-і роки. Верхнє фото.

Чемпіонка України з карате Людмила Сороченко.

Збірна команда шашкістів СШ № 40. Зліва направо Верьовкін Артем (переможець першостіУкраїни-99 серед кадетів), Іваненко Юрій, Гоннов Руслан.

Останнім домашнім стартом перед літніми канікулами став весняний чемпіонат міста з плавання. Понад сто спортсменів виходили на старти блакитних доріжок басейну “МіКомп”. Не перстає дивувати зростаюча майстерність зовсім юного плавця Антона Кочу. Хлопчику в листопаді виповнитися тільки сім років, але він показує досить високі результати. “На цьому чемпіонаті Антон, перемігши на дистанції 50 метрів стилем кроль, виконав норматив першого юнацького розряду, – каже його тренер Андрій Сидорченко. – Це дуже хороший результат. У своїй підгрупі Антон обігнав навіть старших за нього на 2-3 роки хлопців. Він майбутнє дніпродзержинського плавання, олімпійська надія”. Виступаючи у віковій групі серед хлопчиків 2002 р.н. і молодше, Антон Кочу виграв ще й на 50-метрівці, пливучи на спині. Його переможний результат дав можливість виконати норматив другого юнацького розряду.

Аматорська баскетбольна команда “Клуб-23”. 02.12.2011.