СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 216

Тренер ДЮСШ № 3 Іван Антонович Бугрій вручає кубок капітану команди металургійного технікуму Світлані Логвин за перше місце з кульової стрільби. 1989 р. Верхнє фото.

На базі загальноосвітніх шкіл № 21 і № 25 пройшли обласні змагання з військово-прикладного багатоборства серед допризовної молоді. Змагалися 8 команд, що складалися з учнів 10-11 класів, які стали кращими на зональних змаганнях. За право бути кращими боролися команди з Петропавлівського, Верхньодніпровського, Новомосковського, Нікопольського, Петриківського та Солонянського районів, а також Дніпродзержинська та Кривого Рогу. У змаганнях юнаки змагалися в підтягуванні на перекладині, стрільбі з пневматичної гвинтівки, метанні гранати, проходження смуги перешкод, плаванні, бігу на 100 метрів і 3 кілометри. Переможцем вже третій рік поспіль стала команда Дніпродзержинська. 12.05.2016.

На базі СК “Прометей” відбувся фінал спортивно-масового заходу “Спорт для всіх – здоров’я нації” серед учнів 3-4 класів навчальних закладів міста. Перше місце дісталося команді СШ № 10. 18.11.2015.

Афіша змагань “Ігри чемпіонів”. 24.02.2014.

У міському парку пройшов зональний етап XVII Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежників. У змаганнях взяли участь 13 шкіл міста, в тому числі одна команда з Вільногірська. Змагання проходили в кілька етапів. Найголовніший – це візитна картка команди і домашнє завдання, проходив в Центрі дитячої творчості. Решта етапів конкурсу проходили в парку. Школярам потрібно було показати, хто краще орієнтується на місцевості, знає види їстівних і отруйних грибів, вміє зібрати намет, в’язати вузли. Призерами стали команди школи №25, №21, №30. 05.05.2011.