СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1353

У турецькій Аланії проходив фінал Кубка Європи з триатлону. Спортсмени змагалися на дистанції в олімпійському форматі: 1500 м – плавання, 40 км – велогонка і 10 км – біг. Представник України, Юрій Макогонов з Кам’янського, став чемпіоном серед аматорів. “Лідер українського жіночого триатлону Юлія Єлістратова, яка виступала в еліті, посіла друге місце, показавши час 2 години 2 хвилини 15 секунд. Я брав участь в категорії любителів, де стартувало близько сотні спортсменів, які представляють більше двох десятків країн. Найбільше, звичайно, було спортсменів з Туреччини, а також Англії та Росії. Тут змагалися і троє українців”, – розповів Ю.Макогонов. На верхньому фото: нагородження медаллю переможця Юрія Макогонова. 16.10.2016.

Дніпро в п’ятий раз поспіль став місцем проведення всеукраїнського фестивалю з триатлону “Dnepr Triathlon Fest”. Цього разу був побитий рекорд кількості учасників змагань. Майже півтисячі чоловіків і жінок з різних куточків України змагалися на спринтерських дистанціях тріатлону: плаванні (750 м), велогонці (20 км) і бігу (5 км). У всіх запливах, заїздах і забігах брали участь всі спортсмени разом. Але місця розподілялися як за віковими категоріями, так і в загальному заліку. Виступавший серед спортсменів у віці 50-59 років Юрій Макогонов (№ 240) з Кам’янського став переможцем, показавши результат 1 година 5 хвилин 37 секунд. 05.06.2016.

Людмила Максимова. 20.07.2019.

У Запоріжжі проводилися традиційні всеукраїнські змагання з триатлону “Кубок Хортиці”. Вперше в цьому спортивному заході взяли участь юні триатлети з Кам’янського. Спортивний десант у складі Костянтина Лазаренка, Артема Баранника, Сергія Полонського і Максима Ковриги висадився на набережній Дніпра навпроти острова Хортиця. За плечима наших хлопців з урахуванням втрачених місяців карантину ще немає і року тренувань, а Артем прийшов в секцію буквально за два тижні до змагань. А в гонці їм протистояли суперники Полтави, Запоріжжя, Дніпра, Львова, де триатлон має вже багаторічні традиції. І хоч наші хлопці не зайняли призових місць, силу волі і бійцівський характер проявили всі. Можливо передстартовое хвилювання, – все-таки перший триатлон в житті !, а може і зміщення старту на 30 хвилин, що не дозволило хлопцям ознайомитися з трасою гонки, але в підсумку це зіграло злий жарт з Максимом Ковригою. Він прийняв покажчики одного з поворотів за покажчик розвороту – не доїхав дистанцію, за що після закінчення гонки отримав дискваліфікацію. Дуже образливу, – адже не здогадуючись про свій промах, велодістанцію – нехай і “зрізану”, а потім всю бігову – він все ж закінчив. Але … – і це теж досвід. Хоч і гіркий. 16.08.2020.

В неділю, 12 вересня, в Лівобережному парку відпочинку пройде крос-триатлон. Змагання включають в себе: плавання, велокрос, біг. На дистанціях будуть змагатися чоловіки і жінки у восьми вікових категоріях. Реєстрація учасників з 8:00 до 10:00 на центральній алеї парку. Старт в 12:00. Інформація за тел. 067 959 77 60 та на сторінці у Facebook “Триатлон Кам`янське”.