СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1218

Дніпродзержинськ став першим містом в Україні, де пройшли змагання з дивовижного для нас виду спорту унімото. Що може бути безглуздіше, ніж мотоциклетні гонки на одному колесі і по бруду? Чи могли два приятелі Вільям Нассау і Віллі Сайдкар, попиваючи пиво біля стійки бару в американському місті Дайтоні, підозрювати, що їх ідея стане реальністю, підкоривши не тільки США, але і Європу? А менш ніж за 20 років докотиться на своєму одному колесі і до Дніпродзержинська. І ось тепер ми стали свідками перших змагань в країні, організаторами яких став байк-клуб “Дніпродим”. На старти вийшли вісім гонщиків з Сімферополя, Києва, Дніпропетровська і Дніпродзержинська. 20.02.2010. Верхнє фото.

27 серпня пройшла знаменна подія – перші міські змагання з автозвуку та тюнінгу “Динамік-2005”. На площі Дзержинського цілий день панували адреналін, інженерне мистецтво, краса, азарт, нові технології і дух суперництва. Головний суддя змагань, директор компанії “Динамік” Валерій Мартін з радістю повідомив, що велика сім’я спортивних федерацій міста відтепер поповнилася ще однією – Федерацією автозвуку та тюнінгу. Глядачі насолоджувалися барвистим шоу, головними героями якого стали автоводії і їх “сталеві коні”. Більше двадцяти шедеврів автомистецтва сперечалися за звання кращих у чотирьох номінаціях. Любителі автомобілів, а то і просто роззяви юрмилися біля кожної машини. Але, найбільше їх притягувало авто з номерами “ЗМЕЙЯ”, на салоні якого красувалися кілька кубків, завойованих у Всеукраїнських змаганнях. У цей день дозволялося все, аж до можливості посидіти в салоні автомобіля і уявити себе на місці господаря.

У Дніпродзержинську пройшов перший відкритий Кубок України з фрідайвінгу. У змаганнях взяли участь 16 спортсменів, які представляли Київ, Дніпропетровськ, Миколаїв, Харків, Кривий Ріг та Дніпродзержинськ. Змагання проводилися з трьох дисциплін: динамічне апное в ластах, без ласт і статичне апное. Другий результат у динаміці в ластах показав наш земляк Роман Перевязко – 133 метра. У загальному заліку Роман теж став другим і отримав з рук президента Міжнародної федерації фрідайвінга (AIDA) Білла Стромберга (Швеція) срібні кубок і медаль. Роман лише 10 балів поступився переможцю Кубка киянину Євгену Ясному. Артем Луценко займається всього два місяці у Р.Перевязко. На цих змаганнях він посів загальне сьоме місце. Високу оцінку проведенню змагань поставив президент AIDA Білл Стромберг. Зокрема Білл зазначив, що басейн “МіКомп” може дати фору багатьом спорудам такого типу навіть в столицях багатьох країн Європи. На фото: Р.Перевязко, Б.Стромберг, А.Луценко. 08.06.2009.

Щоб зробити приємність своїй матері, Сергій Сьомін (на фото другий праворуч), тренер з фітнесу, вирішив спробувати свої сили в новому проекті телеканалу Інтер «Битва Українських Міст» (БУМ). Завдяки своїй відмінній фізичній підготовці він не тільки потрапив в проект, але, завдяки йому, дніпропетровська команда виграла перший тур змагань. За умовами програми, від кожного обласного центру виступали по 5 представників. Від Дніпропетровська потрапили двоє чоловіків (Сергій і його напарник Анатолій з Кривого Рогу) і дві дівчини дніпропетровчанки. Капітанами команд обов’язково повинні були бути знаменитості, вихідці з міст, які вони представляють. Так нашу команду очолив музикант Олег Карамазов. Найскладнішими для Сергія виявилися естафети на витривалість. Спробувати пройти дистанції перед зйомками учасникам не давали. За словами БУМівця, в цьому шоу більше потрібні ефектні падіння, тому тренуватися було не можна. А на фінальній естафеті “Зона змиву”, де Дніпропетровську команду представляв наш земляк, йому взагалі не дозволили дивитися, як пройшли етап його суперники. “Нас закривали в спеціальному наметі і контролювали, щоб ми не підглядали, що не засікали час, – згадує Сергій. – Але капітан нашої команди, Карамазов, все ж забігав і говорив, щоб я не поспішав, що суперники пройшли повільно, тому потрібно робити все неквапливо”. 31.01.2010.

В Кам’янській ДЮСШ № 1 пройшов турнір по грі BeyBlade “Лівобережна битва” і відкрита командна першість міста. Гра BeyBlade була створена за мотивами однойменного популярного японського комікса. Її суть полягає в обертанні іграшкової дзиги, оснащеної пусковим механізмом. Дві і більше дзиги запускаються на ігровий арені Beystadium одночасно. Перемагає учасник, дзига якого змогла виштовхнути суперників за межі ігрового поля або ж оберталася найдовше. Одним з першопрохідців даної гри в Кам’янському є тренер з тхеквондо ДЮСШ № 1 Андрій Стовбан. 23.03.2019.