СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1214

Вболівальники на футбольному матчі між збірними ветеранів СРСР і Дніпродзержинська. Стадіон “Перемога”. 13.09.1987. Верхнє фото з архіву В.А.Оліфіренко.

Віктор Куленко і  Олена Грищенко на футбольній зустрічі “Сталь” – “Газових-ХГД”.  Стадіон “Металург”. 13.06.2004.

Понад три тисячі шанувальників “Сталі” прийшли на стадіон “Металург”, щоб подивитися стартовий матч чемпіонату України з футболу в першій лізі. Футболістам з Дніпродзержинська протистояв охтирський “Нафтовик”. На 59-й хвилині уболівальники радісно схопилися з місць, вітаючи Мазяра, який переправив м’яч під поперечину воріт після подачі штрафного з правої частині поля, виконаного Ситником метрів з 25. За шість хвилин до закінчення основного часу після подачі справа, Ізвеков головою над руками голкіпера посилає м’яч в ворота. Рахунок стає 2:0. На фото вболівальники “Сталі”. 20.07.2005.

На грі “Сталь” – “Дніпро-2”.  Стоять зліва направо журналіст газети “Событие” Віктор Куленко, виконавчий директор ФК “Сталь” Сергій Бурхан, тележурналіст Анатолій Шинкаренко. Стадіон “Металург”.  16.08.2010.

Найактивніший фанат “Сталі” Потап на матчі з Донецьким “Олімпіком”. Стадіон “Металург”. 04.06.2011.