Спорт

СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1121 (відео)

Володимир Нежурін займався великим тенісом на початку 1960-х років на стадіоні “Перемога” у тренера Юрія Павловича Ольховика.  Верхнє фото.

Григорій Васильович Никифоров за 50 років пройшов шлях від хлопчика, що подавав тенісні м’ячі, до тренера, який виховав чимало відомих спортсменів. Тренер СК “Прометей” Г.Никифоров проводить перші уроки для юних тенісистів. 02.11.2011.

ВІДЕО   MVI_7105

Григорій Никифоров і його вихованка Єлизавета Агінська. 02.11.2011.

Вперше, після того як припинило своє існування в СК “Прометей” відділення тенісу, а тренери переведені по ДЮСШ (ДЮСШ № 1 – Григорій Васильович Никифоров, Сергій Петрович Козченко; ДЮСШ № 2 – Олександр Олександрович Олійник; ДЮСШ № 3 – Михайло Олександрович Шипунов) 8 травня був проведений дитячий турнір. Про його підсумки розповів тренер Григорій Никифоров. “Так, як в нашій спортивній школі займається найбільше тенісистів, близько п’ятдесяти, ми ініціювали проведення першої відкритої першості ДЮСШ № 1, присвяченої Дню перемоги над фашизмом в Європі, – розповідає Г.Никифоров. – Змагання провели на п’ятому, шостому, сьомому і восьмому кортах стадіону “Перемога”. Вісім хлопчиків і вісім дівчат у віці до дванадцяти років протягом трьох годин змагалися за медалі і дипломи. Так, як для кожного з тренерів час строго лімітований в тренувальному процесі, ми вирішили використовувати його для проведення турніру. Благо погода до нас поставилася дуже прихильно. Вечір був ідеальним для тенісних баталій. За підсумками в турнірі серед хлопчиків перше місце дісталося моєму вихованцю Тимофію Кривов’язу, який обіграв у фіналі Микиту Козченко (тр. С.Козченко). У боротьбі за третю позицію грали підопічні Сергія Козченко. В результаті Данило Курись обіграв Єгора Яланського. Серед дівчаток-призерів була цілковита гегемонія вихованок Сергія Петровича. Справа в тому, що спортсменки, які тренувалися раніше у Світлани Джумовни Драгун, яка пішла на заслужений відпочинок, всі перейшли до Козченко. У фінальній зустрічі Софія Стотика переграла Юлію Кочерженко. Третьою стала Христина Стребіж, яка обіграла Поліну Новодворську. До речі, з усіх гравших дівчат, семеро тренуються в ДЮСШ № 1 у С.Козченко, і лише Діана Гусєва представляла ДЮСШ № 3. Діана посіла шосте місце”. По закінченню першості всі призери отримали нагороди. Минулі змагання стали справжнім святом тенісу. Учасників турніру прийшли підтримати багато глядачів. Взагалі в той вечір на тенісних кортах панувала атмосфера добродушності, радості і веселощів. 09.05.2019.

Чемпіонат України серед дорослих тенісистів виграла одеситка Оксана Теплякова. Нагороду вручає президент Дніпродзержинської федерації тенісу Георгій Мальований. 11.02.2007.