СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1080

Спортивний майданчик ВПТУ № 22. Зараз на цьому місці знаходиться Соборна площа зі скульптурною композицією “Голгофа”. 26.11.2012.

У спортивному залі металургійного коледжу відбувся турнір з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь три команди: металургійного коледжу, ВПТУ і Ради молоді ДМКД. Після двогодинних виступів, проведених за коловою системою, головний суддя змагань Євген Стефанюк оголосив результати. Перше місце зайняла команда металургійного коледжу, друге – Рада молоді ДМКД і третє – ВПТУ (Євген Коптєв, Едуард Басенко, Юрій Мажура, Олександр Бичков, Валентина Пархоменко, Анна Голенко, Оксана Кривченко, Сергій Мізін. Тренер Микола Іванович Сагун). 25.11.2011.

В кінці січня 2013 року в Дніпродзержинську пройшли зональні першості з гирьового спорту серед студентів профтехучилищ міста. Змагання проходили на базі ДВПУ № 22 в двох вікових категоріях. До і старше 18 років. Відповідно і вага для спортсменів був різна. Гирьовики піднімали снаряд вагою 16 кг. А старші юнаки працювали з 24-кілограмовими гирями. За підсумками змагань переможцем в категорії до 18 років став Олександр Муренко. Він показав однаковий результат з Миколою Грільчуком, однак посів перше місце по додатковому критерію – вазі. Микола виступав в категорії до 70 кг, в той час як Олександр був заявлений в категорію до 60 кг. Тренує хлопців Едуард Аноткін. Серед студентів, які змагалися 24-кілограмовою гирею абсолютним переможцем став Вадим Височан. В командних підсумках змагань перше місце за ДВПУ № 22. На фото тренери Е.Аноткін і С.Руденко з призерами змагань.

На  новому футбольному майданчику  ВПТУ № 22 пройшов фінальний турнір з міні-футболу, що входить в залік 59-ї обласної спартакіади. У змаганнях взяли участь Дніпродзержинське вище професійне училище № 22 (тренер Іван Павлович Расторгуєв), Західно-Донбаський професійний ліцей Павлограда (тр. Юрій Володимирович Газізов), професійний ліцей Кривого Рогу (тр. Віктор Олексійович Заіменко), вище професійне училище № 75 Покровки (тр. Олександр Васильович Білозуб). На фото капітани команд на підйомі державного прапора України. 14.05.2015.

За підсумками обласного турніру переможцями стали футболісти Дніпродзержинського ВПТУ. Друге і третє місця зайняли команди Кривого Рогу і Покровки. Диплом кращого нападаючого отримав капітан ВПТУ Сергій Черненко. 14.05.2015.