СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1049

Мотокросмен Володимир Портянко. 1990. Верхнє фото.

В Кам’янському пройшов фінальний етап моточемпіоната з шосейно-кільцевих перегонів UA Riders CUP 2018. В змаганнях, які проходили на картодромі “Dnipro Kart” взяли участь близько 50 гонщиків з усієї України. Перший почесне коло по треку перед стартом проїхав на байку мер Кам’янського Андрій Бєлоусов. Він є ініціатором проведення мотозмагань, і надає всебічну підтримку організаторам. Чемпіонат традиційно проводиться в День народження міста вже третій рік поспіль.

На пустирі за гаражним кооперативом четвертого мікрорайону пройшов перший етап Кубка України УМА і відкритий командний турнір з мотокросу Дніпропетровської області. Свою швідкість і майстерність на обладнаній піщаній трасі, протяжністю 1350 метрів з чотирьма трамплінами, демонстрували на своїх металевих “конях” 61 учасник з 21 міста України. Професіонали і аматори змагалися в восьми класах (включаючи квадроцикли). В одному з найпрестижніших класів МХ2 перемогу отримав майстер спорту Дмитро Чернов із Кам`янського. Сімнадцятирічний студент індустріального коледжу являється чинним чемпіоном України. 11.03.2018.

В Києві пройшов другий етап Кубка Motocross.UA, після якого продовжує лідирувати дніпродзержинець Сергій Гук. “Перший заїзд позаду, боротьба була жорстка, але приїхав до фінішу першим, – пише в соцмережах Сергій. – Другий заїзд закінчився. Зі старту виїхав четвертим. Наздогнавши лідера вирішив атакувати його в повороті. Був контакт, моя права нога потрапила в заднє колесо суперника … Подальшу боротьбу за лідерську позицію вести не став. Болить коліно. До фінішу прийшов другим”. За результатами другого етапу мотокросмен з Дніпродзержинська набрав 47 очок і став другим. 24.04.2016.

Вихованець дніпродзержинської школи мотоспорту майстер спорту Сергій Левченко в 2016 році став чемпіоном України з супер-мотокросу. Курсант четвертого курсу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба виступав в класі мотоциклів МХ2. Змагання пройшли в три етапи з серпня по жовтень. За сумою очок зайнятих місць (Суми – 2 місце, Знам’янка – 1 місце, Мелітополь – 3 місце) Сергій Левченко отримав чемпіонський титул. А команда “Morozov team”, чиї кольори він захищав, посіла друге місце.