СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1043

Віталія Лідовського в маленький зал СБК ДМКД до тренера Олександра Аліфардовича Панібудьласка в 2004 році привів старший брат Андрій (різниця в їхньому віці 6 років). З тих пір хлопець став займатися кікбоксингом. У неповні 17 років Віталій Лідовскій вже був включений до складу команди дорослої збірної України і має титули чемпіона Європи і світу. “Я отримую задоволення не тільки від самих виступів, а й від тренувального процесу”, – говорив В.Лідовський. 12.09.2010. Верхнє фото.

Відмінні результати показали дніпродзержинські спортсмени у фіналі XIII Кубка Європи з кікбоксингу, який пройшов в Севастополі. Серед шестисот бійців з восьми країн наші бійці зайняли одне перше, чотири других і два третіх місця, а також завоювали головний приз – Кубок Європи. Краще за всіх в розділі “лайт-контакт” виступив Андрій Гомілко (служба безпеки ДМК). Підопічний тренера, м.с. Андрія Козятника, завдяки такому результату, виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Ще один вихованець цього тренера, Руслан Шевченко став другим в розділі “музична композиція” і третім в “лайт-контакті”. Але і сам тренер завоював срібну медаль (в “музкомпозіціі”), так само як і тренер, м.с. Костянтин Тимченко і м.с. Сергій Ярий (обидва в “лайт-контакті”). В юніорській групі треті місця в “лайт-контакті” завоювали студент індустріального технікуму Руслан Нельга і Анна Драгун. Їх, як і всю Дніпродзержинську команду з 9 спортсменів (7 з них працівники ДМК), готував до змагань тренер вищої категорії України Олександр Панібудьласка. Саме цього тренера відзначили за найкраще суддівство на даних змаганнях (Олександр має статус судді національної категорії). На фото ижній ряд зліва направо: О.Панібудьласка, К.Тимченко, А.Козятник. Другий ряд – Р.Шевченко, Р.Нельга, А.Драгун, А.Гомілко. Третій ряд – С.Ярий, М.Безбах, А.Коваль. 11.09.2005.

В Херсонському спортивному комплексі “Спартак” з 10 по 13 квітня 2008 року було проведено чемпіонат України серед дорослих та чемпіонат ФСТ “Україна” серед юніорів з кікбоксингу (WPKA). У змаганнях брали участь понад 300 спортсменів з 34 міст країни. Наше місто представляли 14 кікбоксерів Спортивного клубу “СБК ДМКД”, яких підготували тренери клубу Андрій Павлович Козятник і Олександр Аліфардович Панібудьласка. На їхньому рахунку 13 нагород (7+3+3).

Чучка Олег (СШ № 22)

З 9 по 15 листопада 2009 року в столиці Республіки Молдова місті Кишиневі пройшов чемпіонат Європи з кікбоксингу версія WPKA. На турнір з’їхалися понад 250 спортсменів з 12 країн. Ннаціональную збірну України представляли 12 спортсменів. Кожен з них виступали в кількох розділах змагань. За підсумками чемпіонату на рахунку української команди 16 золотих медалей. У складі збірної були і спортсмени СК “ДМКД” – працівники служби безпеки комбінату О.Панібудьласка і А.Козятнік (він же за сумісництвом тренер збірної і суддя від національної збірної України), а також юні спортсмени клубу Віталій Лідовський і Владислав Котик. В.Лідовський (на фото ліворуч) став єдиним в нашій команді абсолютним чемпіоном Європи. На його рахунку нагороди найвищої проби в розділах лоу-кік, фул, лайт і семі-контакт.

З 15 по 18 жовтня 2020 року в Харкові проходив чемпіонат України з кікбоксингу WPKА. Вихованці тренера О.Панібудьласка (СК “Зевс”) мс Валентин Клинов завоював дві золоті і одну срібна медаль. У кмс Данила Чехлатого одна золота і дві срібні нагороди.