СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1040

Більше місяця проходили індивідуально-командні змагання з настільного тенісу на першість індустріального технікума в залік Універсіади. Серед юнацьких команд перемогли студенти технолого-механічного відділення. Друге та третє місця розділили спортсмени економічного і електротехнічного відділень. У дівчат призова трійка така: I – правники, II – економісти, III – технолого-механічне відділення. В індивідуальних заліках у юнаків найвправнішим виявився першокурсник Владислав Деркач (група ОА 071/9). На верхньому фото головний суддя змагань тренер-викладач Світлана Лазебна вручає В.Деркачу нагороду. 20.12.2007.

Тренер по тенісу Олександр Таркін і його юні вихованці. Спортклуб “Айболить”. 22.01.2011.

У металургійному коледжі пройшов VI Всеукраїнський дводенний турнір з настільного тенісу пам’яті нашого земляка Леоніда Ілліча Брежнєва, якому 18 грудня виповнилося б 105 років. Гостем змагань став приїхавший з Дніпропетровська дворазовий чемпіон УРСР середини 80-х років Сергій Олександрович Марченко (на фото праворуч від Юрія Колесника). “У той час я навчався в Дніпродзержинському фізкультурному технікумі. Разом зі мною тоді грали в команді Сергій Вовк з Кривого Рогу і Олег Данченко. Коли перший раз став чемпіоном, ми тоді фінальну зустріч виграли у киян, – згадує Марченко. – На жаль вже 14 років як я перестав виступати на змаганнях. Ось дивлюся на зустрічі моїх старих друзів і серце защеміло, а рука так і тягнеться до ракетки”. 17.12.2011.

Тенісний турнір на честь Леоніда Брежнєва пройшов в металургійному коледжі. У перший день змагань був попередній етап на якому зі студентів, школярів і молоддежі визначилася п’ятірка переможців, які отримали допуск у “дорослий турнір”. Всього в турнірі взяли участь понад 50 спортсменів. Цього разу він вийшов “домашнім” – практично всі тенісисти були місцевими. У фіналі грали 24 спортсмена. Переможцем став більш досвідчений Юрій Колесник (на фото праворуч), який обіграв з рахунком 3:1 свого головного конкурента Олександра Гомілко (ліворуч). Серед дівчат не було рівних Ользі Стефанюк (на фото). 25.12.2012.

У металургійному коледжі пройшли змагання з настільного тенісу, що йдуть в залік обласної спартакіади серед вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації. Виступ дніпродзержинської команди з металургійного коледжу можна вважати вдалим. У чотирьох матчах першокурсник Денис Михайличенко і досвідчена Оксана Новоселець (на фото крайні праворуч) не залишили жодних шансів своїм суперникам з області, перегравши кожного з них з рахунком 2:0. І лише команда Криворізького гірничого електромеханічного коледжу, в складі якої за юнаків виступав майстер спорту, зуміла-таки здолати наших тенісистів. Ці команди і поділили на обласній спартакіаді перше і друге місця. Третіми фінішувала молодь з Дніпропетровського транспортно-економічного коледжу. 25.04.2013.