СПОРТ ДНІПРОДЗЕРЖИНСЬКА-КАМ`ЯНСЬКОГО В ФОТОГРАФІЯХ. № 1022

У 1982 р Сергій Нагірний увійшов до складу юніорської збірної СРСР. Виступаючи на чемпіонаті Європи в Софії (Болгарія) зайняв друге місце. Наступного року знову на Європейському рівні він став третім. “Хоча по показаним результатам я міг піднятися на найвищу сходинку п’єдесталу пошани, – з сумом згадує атлет. – Але завадила травма і права рука не тримала вагу. Півтора місяці відновлювався”. Верхнє фото з архіву С.Нагірного.

В Кременчуці на базі спортивного комплексу політехнічного університету (колишній спортивний клуб КРАЗа) 21-24 жовтня 2009 року пройшов чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат не старше 15 років. Майже 200 юних атлетів боролися за право піднятися на п’єдестал пошани. А на кону стояла ні мало ні багато, а можливість потрапити на перші юнацькі Олімпійські ігри серед спортсменів не старше 17 років, які пройдуть в 2010 році в Сінгапурі. Микита Івашина, срібний призер подібних змагань минулого року, спільно з тренером Сергієм Петеримовим, поставили перед собою тільки одну задачу – зійти на найвищу сходинку п’єдесталу пошани. Все інше їх ніяк не влаштовувало. І Микита із завданням упорався блискуче. У свої 15 років він вже перегнав в зрості батька, в минулому теж відомого штангіста, і виглядає таким собі молодцем-богатирем. Наш земляк спрацював у всіх шести підходах до важкоатлетичного снаряду чітко і красиво. Остаточний його результат: 243 кг (111+132).

Вихованець заслуженого тренера України Сергія Петеримова (СК “Дзержинка”), майстер спорту міжнародного класу Сергій Тагіров завоював бронзову медаль на молодіжному чемпіонаті світу з важкої атлетики, який пройшов в Ізраїлі. Наш земляк (вагова категорія до 105 кг) в сумі двоєборства (поштовх – 202 кг) з результатом 377 кг увійшов до першої п’ятірки (четверте місце) найсильніших важкоатлетів світу. 23-річний спортсмен є багаторазовим переможцем чемпіонатів України, Європи, учасником Олімпійських Ігор в Лондоні. 2012.

На чемпионаті Дніпропетровської області 2009 року Олександр Звенигородський, вихованець тренера Олексія Юхимовича Петеримова, став першим.

На базі СШ № 37 відбувся турнір з важкої атлетики, присвячений перемогам олімпійського чемпіона Юрія Зайцева.У молодшій віковій групі впевнену перемогу здобув дванадцятирічний Антон Петеримов (власна вага хлопця 39 кг). Цього дня Антон вісім разів фіксував над головою вагу, яку до цього жодного разу не піднімав. Призери Женя Узлов і Антон Задорожний також установили по кілька особистих рекордів. 20.01.2015.