ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ З ДНІПРА СТАВ ЧЕМПІОНОМ ЄВРОПИ

Заступник начальника Шевченківського райвідділу поліції Дніпра Олександр Клешня став чемпіоном Європи з дзюдо.

Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів проходив в шотландському місті Глазго і став в цілому тріумфальним для збірної України. Збірна нашої країни завоювала 14 медалей – 5 золотих, 4 срібних, 5 бронзових.
Серед нагород найвищого ґатунку – і золото Олександра Клешні, що виступав у віковій категорії 30-39 років. У цій категорії збірна України начисто переграла Великобританію, Азербайджан, а в фіналі з розгромним рахунком 5:0 – Німеччину.

Варто зазначити, що успішний виступ ветеранів дзюдо (серед яких – і Олександр Клешня) давно стало приємною традицією. Наприклад, у 2017 році ветерани збірної Дніпропетровської області виграли 64 нагороди на чемпіонаті України, 9 медалей на чемпіонаті Європи, 5 медалей на чемпіонаті світу з дзюдо. Також 6 майстрів Дніпропетровщини в складі збірної України виграли бронзові медалі командного чемпіонату Європи.

Автор: Костянтин Шруб