ЛЕГКОАТЛЕТИ КАМ`ЯНСЬКОЇ ДЮСШ № 3 СТАЛИ ПРИЗЕРАМИ ТУРНІРУ ПАМ`ЯТІ ОЛЕГА ТВЕРДОХЛІБА

В Дніпрі на стадіоні “Олімпійські резерви” 9-10 вересня пройшов XXIV легкоатлетичний турнір, присвячений пам’яті заслуженого майстра спорту міжнародного класу, чемпіона Європи Олега Твердохліба.

Вихованець СДЮШОР “Метеор” трагічно загинув у віці 25 років. Тоді Олег мав високий світовий рейтинг у бігу на 400 м з бар’єрами. Його результат 48,06 не перевершений до цих пір і є рекордом України.

Юні спортсмени не старше 17 років (2003 р.н. і молодші) змагалися в бігу, стрибках, метаннях. Вихованці тренерської бригади Андросович (Віктор, Раїса, Сергій) із Кам`янської ДЮСШ № 3 в декількох дисциплінах показали призові результати. Першокурсник ККФВ Роман Кулик в стрибках у висоту переміг з результатом 185 см. А стрибнувши в довжину на 6 метрів 11 сантиметрів він став третім. Його колега по вузу Ілля Гарькавий, пославши диск на 37 метрів 60 сантиметрів посів друге місце серед старших юнаків. 750-грамовий спис, який метнула студентка ККФВ Ксенія Кореш, ввіткнувся в земль на відмітці 27 метрів 80 сантиметрів.  Це срібна медаль турніру. А учень СШ № 9 Владислав Панасенко послав його на 34 метри і став третім. Анастася Роговенко (2005 р.н.) із СШ № 8 легкою атлетикою займається майже рік. А на цих змаганнях вона дуже вразила тренерів своїми виступами. Дівчина посіла три четвертих місця (на 100 і 300 метрових дистанціях з бар`єрами, та на двохсотметрівці гладкого бігу). “На стадіоні “Перемога”, де ми проводимо тренування, майже неможливо ставити бар`єри, тому що гумове покриття вже давно зношене, розїжджається. Що дуже травмонебезпечно. А я, як тренер, дуже хотіла, щоб Настуся вперше в своєму житті позмагалася на справжніх бігових доріжках. І вона після чотирьох забігів посіла загальне четверте місце на дистанції 300 метрів, програвши третій призерці всього одну соту секунди”, – розповідає Раїса Андросович.