ЛЕГКОАТЛЕТИ КАМ`ЯНСЬКОГО УВК № 3 І ККФВ СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ ЕСТАФЕТИ (фотоальбом)

У центральному парку відпочинку Кам’янського 13 вересня відбулася легкоатлетична естафета, в якій взяли участь команди навчальних середніх закладів а також ВНЗ I-II рівня акредитації. Організаторами спортивного заходу, приуроченого Дню фізкультурника і Дню міста, стало управління молоді та спорту Кам`янського.

Вісім етапів кілометрової дистанці по алеях парку в кожній команді бігли по чотири дівчини і чотири хлопці.

Судді змагань Сергій Гужва і Віктор Андросович, а також начальник управління фізкультури і спорту Едуард Коряк по закінченню естафети вручили всім призерам медалі, а капітани команд отримали ще грамоти та кубки.

Для визначення найсильніших шкільних команд були проведені два забіги, за підсумками яких перше місце зайняла команда НВК № 3. Спортсмени-легкоатлети СШ № 44 та СШ № 38 відповідно стали другими і третіми.

По другій групі учасників естафети переможцями стали бігуни коледжу фізичного виховання. Друге і третє місця зайняли представники Придніпровського державного металургійного коледжу та команда “Южкокс” (ККФВ). Команда ДМК за участь в легкоатлетич (фото)ній естафеті отримала почесну грамоту.