50 РОКІВ ТОМУ “ХІМІК” СТАВ ЧЕМПІОНОМ УКРАЇНИ З ХОКЕЯ

Хокейна команда “Хімік” 50 років назад стала чемпіоном УРСР. Про що суддя з хокея Володимир Оліфіренко написав в замітці  “Чемпіони республіки”, яка була опублікована 8 березня 1969 року в “Дзержинці”. На фото Олег Бринських, автор переможної шайби.

“Закінчився фінал першості республіки з хокея, який проходив на штучній ковзанці нашого міста. Тринадцять команд боролися за звання чемпіона. Переможці зон і команда Києва, чемпіон 1969 року, розіграли фінал.

Чемпіонська доля вирішувалась у поєдинку хокеїстів Києва і Дніпропетровської області. Киян влаштовувала нічия, а нашим землякам потрібна була перемога. Два періоди закінчилися безрезультатно. В третьому періоді нападник киян Друкаренко закинув шайбу у ворота дніпропетровчан. 5 хвилин згодом наш Олександр Буштрюк відновив рівновагу, а згодом Олег Бринських закинув у ворота киян переможну шайбу.

З рахунком 2:1 виграла команда Дніпропетровської області, складена в основному з хокеїістів Дніпродзержинська. Вона стала чемпіоном республіки. Кияни на другому місці, хокеїсти Харкова – на третьому. За збірну нашої області виступали О.Федорчуков, Ю.Фросін, В.Ялоза, Ю.Патлаха, А.Савернюк, О.Бринських, Г.Корнілов, В.Пихенко, О.Буштрюк, С.Михальов, А.Михальов, В.Павликов, Г.Байдак, В.Ніколаєв, В.Чучалін, Ю.Глядченко та М.Берлатий”.